BAŞKAN ASYA’DAN AVUKATLAR GÜNÜ MESAJI
BAŞKAN ASYA’DAN AVUKATLAR GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN ASYA’DAN AVUKATLAR GÜNÜ MESAJI

             Belediye Başkanı Feyat Asya, Avukatlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı
5 Nisan Avukatlar Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımlayan Belediye Başkanı Feyat Asya, tüm avukatların gününü tebrik ederek, çalışma hayatlarında başarılar diledi.
Avukatlar tarafından yapılan savunmanın yargının temel unsurlarından biri olduğunu vurgulayan Başkan Feyat Asya, ileri bir demokrasiye ulaşmanın yolunun hukuka duyulan güvenle elde edilebileceğini söyledi.
Başkan Asya mesajında, “Avukatlar, ihtiyaç duyduğumuz savunma hakkının temsilcileridir. Hukuk sistemimizin vazgeçilmez unsurlarından savunma sorumluluğuyla yükümlü avukatlarımız, vatandaş-devlet ilişkilerinin çağdaş çerçevede yürümesi açısından önemli bir görev yapmaktadırlar. Avukatlarımız, toplumumuzun huzurlu ve güvenli bir ortamda yaşamaları için gerekli olan adaletin sağlanmasında önemli bir yere sahiptirler. Birey hak ve özgürlüklerinin savunulmasında, hakların korunmasında, hukukun üstünlüğünün var olmasında yılmadan çaba gösteren; demokratik, sosyal ve hukuk devletinin devamının güvencesi olan avukatlarımızın 5 Nisan avukatlar gününü kutlar, saygılar sunarım” dedi.


Oluşturulma Tarihi : 5.4.2018
ip kamera canlı yayın otel, düğün salonu, şantiye, stad gibi mekanlarınızı uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir.