MUŞ’UN EN BÜYÜK PARKI, ADINA YAKIŞIR ŞEKİLDE LALELERLE GÜZELLEŞTİRİLİYOR LALE VADİSİ PARKI’NDA LALE EKİMİ YAPILDI
MUŞ’UN EN BÜYÜK PARKI, ADINA YAKIŞIR ŞEKİLDE LALELERLE GÜZELLEŞTİRİLİYOR LALE VADİSİ PARKI’NDA LALE EKİMİ YAPILDI

MUŞ’UN EN BÜYÜK PARKI, ADINA YAKIŞIR ŞEKİLDE LALELERLE GÜZELLEŞTİRİLİYOR LALE VADİSİ PARKI’NDA LALE EKİMİ YAPILDI

   Muş Belediyesi tarafından yapımı tamamlanarak hizmete sunulan ve vatandaşlar tarafından kullanılmaya başlanan Lale Vadisi Parkı’nda lale soğanı ekimi yapıldı.
   Muş Belediyesi, kentin güzelleştirilmesi konusunda başlatmış olduğu çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Gün geçtikçe halka yönelik yeni hizmetler sunmayı başaran Muş Belediyesi’nin vizyon projeleri arasında yer alan ve iki yıllık yoğun çalışmanın neticesinde gün yüzüne çıkan Lale Vadisi Parkı, halkın gözde mekanı haline geldi. Özellikle hafta sonları binlerce vatandaşa ev sahipliği yapan Lale Vadisi Parkı’nda ekipler tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında, lale soğanı ekimi yapıldı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin özverili çalışmalarının neticesinde Muş’un en büyük parkı daha güzel bir görünüme kavuştu.
   Çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Feyat Asya, “Atıl durumda olan yaklaşık 90 bin metrekare alanda böylesine güzel eseri ortaya çıkarmaktan gurur duyuyoruz. İki yıllık yoğun çalışmanın neticesinde yapımı tamamlanan Lale Vadisi Parkı bugünlerde vatandaşlarımızın akınına uğruyor. Halkımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak memnuniyetlerini sağlamak bizleri ziyadesi ile mutlu ediyor. Onlardan aldığımız olumlu tepkiler bizleri daha da motive ediyor. 30 Nisan’da açılışını yapmayı düşündüğümüz parkımızda lale ekimlerimiz başladı. Ekiplerimiz park alanının genelinde bu çalışmalarını yürütecek. Kısa bir sürede tamamlanacak olan ekim işlemlerinin ardından parkın görsel kalitesini daha da arttırmış olacağız. Vatandaşların huzur içinde rahat nefes alabilecekleri ve aileleri ile güzel vakit geçirebilecekleri alanlar oluşturmak için bu tür çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

 
 
 


Oluşturulma Tarihi : 9.4.2018
ip kamera canlı yayın otel, düğün salonu, şantiye, stad gibi mekanlarınızı uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir.