BAŞKAN ASYA’DAN BERAT KANDİLİ MESAJI
BAŞKAN ASYA’DAN BERAT KANDİLİ MESAJI

BAŞKAN ASYA’DAN BERAT KANDİLİ MESAJI

    Belediye Başkanı Feyat Asya, Ramazan’ın habercisi olan Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı
    Başkan Asya mesajında, “Bütün İslam âleminin sabırsızlıkla beklediği, 11 ayın sultanı Ramazan Ayına kavuşmamızın habercisi olan Berat Kandiline erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz.  Berat gecesinin, bağışlanma gecesi olduğunun bilincine vararak, hayatımızla ilgili bir muhasebe yapıp, tövbe etmeli ve Rabbimizin mağfiretinin doruk noktaya çıktığı bu geceyi en güzel şekilde ihya etmeliyiz. Böylesi manevi derinliği yüksek olan gecelerde Yüce Yaradan'ın ilahi mesajına kulak verip, Peygamber Efendimiz Muhammed Mustafa’nın (s.a.v.) üstün ahlakını kendimize örnek almalıyız” dedi.
     Berat kelimesinin “temize çıkma, arınma” anlamına geldiğini anımsatan Başkan Asya, “İbadet ve dualarımızla Allah’a yaklaştığımız Berat Kandilinin gönül dünyamızı temizlemek için bir fırsattır. Bu kutlu gecede birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirelim. Kırgınlıklarımızı bir kenara bırakarak büyüklerimizden hayır duaları alalım. Bu mübarek gecede, ülkemiz, ilimiz ve tüm  Müslümanlar için dua edelim. Bu duygu ve düşüncelerle bütün İslâm âleminin Berat Kandilini kutlar, insanlığa barış ve huzur getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim” ifadelerini kullandı.


Oluşturulma Tarihi : 2.5.2018
ip kamera canlı yayın otel, düğün salonu, şantiye, stad gibi mekanlarınızı uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir.