YILDIZLI HAN RESTORASYON PROJE HAZIRLAMA İŞİ İHALE EDİLDİ
YILDIZLI HAN RESTORASYON PROJE HAZIRLAMA İŞİ İHALE EDİLDİ

YILDIZLI HAN RESTORASYON PROJE HAZIRLAMA İŞİ İHALE EDİLDİ

      Tarihi Yıldızlı Han’ın rolöve, restitüsyon, restorasyon ve mühendis projelerinin hazırlama işi ihalesi yapıldı. 4734 sayılı Kamu İhale Kanunun 21/f maddesi gereğince yapılan ihale Belediye hizmet binasında bulunan toplantı salonunda gerçekleştirildi.


      3 firmanın katıldığı ihalede, CLM mimarlık firması ilk teklifte 150 bin TL, ikinci teklifte 130 bin TL, Azboy Mühendislik firması her iki teklifte 162 bin TL ve A.H.G Mimarlık firması da ilk teklifte 165 bin, ikinci teklifte 145 bin TL fiyat verdi.

       İhale Komisyonu işin yaklaşık maliyetinin 176 bin 150 lira olduğu belirterek, İhaleye sunulan dosyaların tek tek incelenerek şartnameye uygun olup olmadıklarının kontrol edileceğini, dosyası tam ve en uygun fiyatı veren firmanın teklifinin kabul edileceğini kaydedildi.


Oluşturulma Tarihi : 11.5.2016
ip kamera canlı yayın otel, düğün salonu, şantiye, stad gibi mekanlarınızı uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir.