ARAÇ FİLOMUZU GENİŞLETİYORUZ
ARAÇ FİLOMUZU GENİŞLETİYORUZ

ARAÇ FİLOMUZU GENİŞLETİYORUZ

          Belediyesi’nin makine parkına kazandırılan 1 adet loder (yükleyici) iş makinesi düzenlenen törenle hizmete başladı. Belediye hizmet binası önünde düzenlenen törende, yeni alınan iş makinesi dualarla hizmete girerken, önümüzdeki günlerde yeni araçların da alınacağı bildirildi.

          Araç tanıtım töreninde konuşan Belediye Başkanı Feyat Asya, araç ve makine parkı olarak güçlü olup bunun hizmete yansıması için çalıştıklarını ifade etti.

          Başkan Asya “Bir taraftan alt yapı diğer taraftan da üst yapı çalışmaları ile uğraşırken, makine parkımızda ciddi manada eksiklikler olduğunu belirledik. Alınan araçlarımızla makine parkımızdaki eksiklikler tamamen gidermiş olacağız. Makine parkımız ne kadar güçlü olursa bizde sahada o kadar güçlü oluruz. Bu sebeple imkânlarımız nispetinde belediyemizin makine parkını en iyi duruma getirme gayreti içerisinde olacağız” dedi.

         Geçtiğimiz kış ayında iş makinesinde yetersizlikler olduğuna dikkat çeken Başkan Asya, “Belediye olarak 4 mevsimde sağlıklı hizmetler sunmak için yeterli aracımızın olmasına özen gösteriyoruz. Geçtiğimiz kışın aşırı kar yağışından dolayı iş makinelerimiz yetersiz kalıyordu. Bu yıl hem yaz sezonundaki çalışmalarımızda hem de karla mücadeledeki çalışmalarımızda sorun yaşamamak için imkanlarımızı zorlayarak araç filomuzu genişletmeye çalışıyoruz. İnşallah araç eksikliklerimizi tamamlayarak daha kaliteli hizmetler sunmaya devam edeceğiz” diye konuştu.


Oluşturulma Tarihi : 20.5.2016
ip kamera canlı yayın otel, düğün salonu, şantiye, stad gibi mekanlarınızı uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir.