BAKAN EROĞLU: "MUŞ'UN İÇME SUYU SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ"
BAKAN EROĞLU: "MUŞ'UN İÇME SUYU SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ"

BAKAN EROĞLU:

            Bir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Muş’a gelen Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Muş Belediyesi’ni ziyaret etti.


            Belediye Başkanı Feyat Asya, meclis üyeleri ve birim amirleri tarafından karşılanan Bakan Eroğlu herkesle selamlaştıktan sonra makama geçti. Bakan Eroğlu'na belediyeyi ziyareti sırasında, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bitlis Milletvekili Vedat Demiröz, Vali Seddar Yavuz, AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, Hasköy Belediye Başkanı Mürsel Özen, Korkut Belediye Başkanı Haşim Arık, belde belediye başkanları ve çok sayıda partili kendisine eşlik etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Asya, belediyenin faaliyetleri hakkında Bakan Eroğlu'na bilgi verdi. Belediyecilik alanında devrim yapan AK Parti’nin mensubu olmaktan şeref duyduğunu belirten Başkan Asya, seçim sürecinde taahhüt ettikleri çalışmaların büyük bir kısmını bugüne kadar gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

            Muş'un birçok köklü sorununa çözüm ürettiklerini kaydeden Başkan Asya, halka hizmetin Hakka hizmet olduğunu belirterek bu anlayışla çalışmaların yürütüldüğünü söyledi.

            İçme suyu konusunda sıkıntılar yaşandığını vurgulayan Başkan Asya, "Göreve başlar başlamaz kentin içme suyuna kalıcı çözüm üretmek noktasında çalışmalarımız oldu. Sizlerin de desteği ile Alparslan 2 barajından su temini yapılmak suretiyle projeler yapıldı. İçme suyu sorununun çözümü noktasındaki katkılarınızdan dolayı Muş halkı adına sizlere minnettarım. 2018 yılı çalışma programına alınan içme suyu projemizin daha erken hayata geçirilmesi için sizlerden himmet bekliyoruz. Her dönemde hükümetimize destek veren halkımıza hizmet etmek boynumuzun borcudur. Muş halkının devletine olan bağlılığının en büyük örneği 15 Temmuz hain darbe girişime karşı gösterdiği tepkidir. Böylesine yürekli halka hizmet etmek bizim için şereftir. Bu duygularla ziyaretinizle bizleri onurlandırdığınızı belirterek saygılar sunarım" dedi.
Başkan Asya'nın konuşmasının ardından belediyenin faaliyetlerinin yer aldığı tanıtım filminin gösterimi yapıldı.

             Daha sonra konuşan Bakan Eroğlu, çalışmalarından dolayı Başkan Asya ve ekibini tebrik etti. Muş Belediyesi'nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve başarılı projelerin hayata geçirildiğini kaydeden Bakan Eroğlu, içme suyu sorununu en kısa sürede çözeceklerini söyledi.
Yetkililere gerekli talimatları verdiğini belirten Bakan Eroğlu, söz verdikleri gibi Muş'un su sorununu ortadan kaldıracaklarını ifade etti. Yapılan konuşmaların ardından Başkan Asya ziyaret anısında Bakan Eroğlu'na bir tablo hediye etti. Başkan Asya, ziyaret programının ardından Bakan Eroğlu ve beraberindeki heyeti havalimanında uğurladı.


Oluşturulma Tarihi : 26.9.2016
ip kamera canlı yayın otel, düğün salonu, şantiye, stad gibi mekanlarınızı uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir.