BAŞKAN ASYA, ‘YILIN EN BAŞARILI İL BELEDİYE BAŞKANI’ ÖDÜLÜNÜ ALDI
BAŞKAN ASYA, ‘YILIN EN BAŞARILI İL BELEDİYE BAŞKANI’ ÖDÜLÜNÜ ALDI

BAŞKAN ASYA, ‘YILIN EN BAŞARILI İL BELEDİYE BAŞKANI’ ÖDÜLÜNÜ ALDI

           Genel Merkezi Ankara’da bulunan ve ülke genelinde 46 temsilciliği bulunan Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği’nin (KAMU-DER) 9’uncu geleneksel ödül töreni gerçekleştirildi. Ankara Midas Otel’de düzenlenen törene milletvekilleri, belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, iş adamları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda misafir katıldı. 9’uncu geleneksel ödül töreninde Belediye Başkanı Feyat Asya ‘Yılın en başarılı belediye başkanı’ ödülüne layık görüldü. Hasköy Belediye Başkanı Mürsel Özen ve Muş Ticaret ve Sanayi Odası (MUŞ TSO) Başkanı Fatih Cengiz de törene katılarak Başkan Asya’yı yalnız bırakmadı.


            Görev süresi boyunca yaptığı çalışmalar ve hedeflediği projelerin yanı sıra mütevaziliği ve gayreti ile vatandaşların takdirini kazanan Başkan Asya, aldığı ödülle Muş’un adını bir kez daha duyurdu.

            KAMU-DER tarafından yılın en başarılı belediye başkanı seçilen Başkan Asya, böyle bir ödüle layık görülmekten dolayı mutlu olduğunu dile getirerek, "Yaptığımız hizmetlerin görülüp bu şekilde bir ödülle taçlandırılması bizim için çok önemli ve değerlidir. Beni bu ödüle layık gören tüm KAMU-DER üyelerine çok teşekkür ediyorum. Muş Belediyesi olarak bundan sonra da ilimizin gelişmesi ve kalkınması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğiz" dedi.


Oluşturulma Tarihi : 26.10.2016
ip kamera canlı yayın otel, düğün salonu, şantiye, stad gibi mekanlarınızı uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir.