BAŞKAN ASYA, MİLLİ GURURUMUZU AĞIRLADI
BAŞKAN ASYA, MİLLİ GURURUMUZU AĞIRLADI

BAŞKAN ASYA, MİLLİ GURURUMUZU AĞIRLADI

        Belediye Başkanı Feyat Asya, İtalya'da yapılan 22 Yaş Altı Avrupa Tekerlekli Sandalye Basketbol Şampiyonası finalinde İngiltere'yi 53 - 38 mağlup ederek şampiyon olan Milli takımımızın önemli sporcularından Muş Bedensel Engelliler Basketbol Takımının yıldız oyuncusu Mevlüt Erdenci'yi makamında ağırladı.
       Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Asya milli sporcumuzun elde ettiği başarılardan mutluluk duyduğunu belirterek, kurum olarak imkanlar doğrultusunda sporculara destek olmaya çalıştıklarını ifade etti.
       Başkan Asya "sporcularımızın ülkemizi ve ilimizi Avrupa da başarı ile temsil etmeleri önemli bir şey. Kendileri ile gurur duyuyoruz. Muş Bedensel Engelliler Basketbol takımına da bu tür sporcuları ülkemize ve ilimize kazandırdıkları için ayrıca teşekkür ediyorum ve başarılar dilerim" dedi.


Oluşturulma Tarihi : 20.1.2017
ip kamera canlı yayın otel, düğün salonu, şantiye, stad gibi mekanlarınızı uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir.