İÇME SUYU İLE İLGİLİ PROTOKOL İMZALANDI
İÇME SUYU İLE İLGİLİ PROTOKOL İMZALANDI

İÇME SUYU İLE İLGİLİ PROTOKOL İMZALANDI

      Muş’un içme suyu sorununu gidermek ve kalıcı bir çözüm üretmek için başlatılan çalışmalar sonuç verdi. Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından kente cazibeli su getirilmesi için yapılacak ihalenin protokolü imzalandı
     İçme suyu projesinin Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanması ve uygulanması için protokol imzalandı. Belediye Başkanı Feyat Asya, Hasköy Belediye Başkanı Mürsel Özen ve Korkut Belediye Başkanı Haşim Arık ile birlikte kente içme suyu kazandırılmak için hazırlanan protokole imza attılar. Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü’nü temsilen Muş Şube Müdürü Mehmet Yılmaz’ın hazır bulunduğu toplantıda, Başkanlar protokole imza atarak yapılacak çalışmanın Muş’a hayırlı olması temennisinde bulundular. İçme suyunun kullanımı hususunda düzenlenen protokol, Muş Belediyesi’nin yanı sıra Hasköy, Korkut, Karaağaçlı, Konukbekler, Serinova, Sungu, Yaygın, Yeşilova ve Düzkışla Belediye Başkanları tarafından imzalanarak çalışmalara start verilecek. 
     İl genelinde ciddi su sorunu yaşandığını her platformda dile getiren ve bu konu ile ilgili çeşitli görüşmeler yapan Başkan Feyat Asya, Alparslan 2 barajından temin edilecek su ile Muş genelinde su sorununun tamamen ortadan kalkacağını ifade etti. Önemli bir hizmeti daha Muşlularla buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Başkan Feyat Asya, Muş halkına hizmetine en iyisine sunmaya devam edeceklerini belirtti.
    Protokolde hazır bulunan Hasköy Belediye Başkanı Mürsel Özen ve Korkut Belediye Başkanı Haşim Arık da, söz konusu projenin Muş için hayati bir öneme sahip olduğunu söyleyerek, tüm vatandaşlara hayırlı olması temennisinde bulundular.


Oluşturulma Tarihi : 2.2.2017
ip kamera canlı yayın otel, düğün salonu, şantiye, stad gibi mekanlarınızı uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir.