“15 TEMMUZ RUHUNU HEP BERABER YAŞATALIM”
“15 TEMMUZ RUHUNU HEP BERABER YAŞATALIM”

“15 TEMMUZ RUHUNU HEP BERABER YAŞATALIM”

    Belediye Başkanı Feyat Asya, makamında ağırladığı 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği üyelerine “15 Temmuz ruhunu hep beraber yaşatarak gelecek nesillere anlatalım” dedi
   15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği üyeleri Belediye Başkanı Feyat Asya’yı ziyaret etti. Genel Merkezi Manisa’da bulunan derneğin Muş Şubesi geçtiğimiz günlerde kurularak faaliyetlerine başladı. Bu kapsamda ziyaretlere başlayan dernek üyeleri Başkan Asya ile bir araya geldi.
     Gençleri makamında ağırlayan Başkan Feyat Asya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek derneklerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.
15 Temmuz vurgusu yapılarak kurulan derneğin amacına uygun çalışmalar yapacağına inancının tam olduğunu kaydeden Başkan Asya, “15 Temmuz bu ülkenin kaderinin değiştiği, bir milletin iradesine sahip çıkarak destan yazdığı bir tarihtir. Dolayısıyla bu süreçte yaşanılanları iyi aktarmamız lazım. 15 Temmuz ruhunu hep beraber yaşatarak gelecek nesillere anlatalım. Bu çerçevede derneğin adını çok beğendiğimi özellikle belirtmek isterim. İnşallah adına yakışır bir şekilde faaliyetlerinizi sürdürürsünüz. Muş Belediyesi olarak her platformda sivil toplum kuruluşlarını önemsediğimizi belirtiyoruz. İnşallah sizlerle de birlikte güzel çalışmalar yaparız” dedi.
   Ziyaret toplu fotoğraf çekim ile sona erdi.


Oluşturulma Tarihi : 17.2.2017
ip kamera canlı yayın otel, düğün salonu, şantiye, stad gibi mekanlarınızı uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir.