BAŞBAKAN’DAN, BAŞKAN ASYA’YA TEŞEKKÜR PLAKETİ
BAŞBAKAN’DAN, BAŞKAN ASYA’YA TEŞEKKÜR PLAKETİ

BAŞBAKAN’DAN, BAŞKAN ASYA’YA TEŞEKKÜR PLAKETİ

    Muş Belediyesi’ni ziyaret eden Başbakan Binali Yıldırım, Belediye Başkanı Feyat Asya’ya çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi verdi
   Referandum mitingi yapmak üzere Muş’a gelen Başbakan Binali Yıldırım, Muş Belediyesi’ni ziyaret etti. Vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleşen mitingin ardından Muş Valiliği’ni ziyaret eden Başbakan Yıldırım, daha sonra belediyeye geçti. Belediye Başkanı Feyat Asya’nın makamda ağırladığı Başbakan Yıldırım, Muş’ta yapılan çalışmaları yakından takip ettiklerini belirterek, başarılı çalışmalarından dolayı Başkan Asya ve ekibini tebrik ederek başarılar diledi.
35 aylık görev süresi içerisinde yapılan çalışmalarla ilgili Başbakan Yıldırım’ı bilgilendiren Başkan Asya, “Mensubu olmakla her zaman şeref duyduğum AK Partimin belediyecilik anlayışını Muş’a yansıtmak için gece gündüz çalıştığımızı ifade etmek isterim. Göreve gelir gelmez proje belediyeciliğine ağırlık verdik ve bu kapsamda ciddi çalışmalar hayata geçirdik. Siz değerli devlet büyüklerimizden aldığımız güç ve destekle halkımıza sözler verdik. Allah’a şükürler olsun ki şimdiye kadar taahhüt ettiğimiz her projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Muş’un tesisi konusundaki eksikliklerini bir bir tamamladık. Bu konuda halen çalışmalarımız devam etmektedir. Aynı şekilde yeşil alan konusunda hassas davranarak çalışmalar yaptık. Bütçemizin yetersiz olduğu projeleri gerçekleştirmek için ilgili Bakanlıklarla görüşmelerimizi sıklaştırarak imkansız denilenleri hayata geçirdik. Muş’un en büyük sorunu olan alt yapı ve içme suyu projelerimizin tüm eksikliklerini tamamladık. Havalar ısınır ısınmaz ilk kazmayı vurarak halkımızın yıllardır muzdaribi olduğu bu konuyu da tarihe gömeceğiz. Bunlarla beraber sosyal belediyeciliğin gereklerini yerine getirmeye gayret gösterdik. İnşallah çok daha iyi faaliyetlerle halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. İnşallah kendi yerelimizde yaptıklarımızla hem şahsımızın hem de mensubu olduğumuz partimizin yüzünü ak etmeye devam edeceğiz. Ziyaretinizden dolayı çok mutlu olduğumu bir kez daha beyan eder, saygılarımı sunarım” dedi.
     Başkan Asya, konuşmasının sonunda Karni Deresine desteklerinden dolayı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a teşekkür ederek, çeşitli projelerin yer aldığı brifing dosyasını Başbakan Yıldırım’a verdi.
    Daha sonra konuşan Başbakan Yıldırım, Muş’u yakından takip ettiklerini, Muş’ta yapılan faaliyetlerden haberdar olduklarını belirterek, Başkan Asya’ya teşekkür plaketi verdi. Başbakan   Yıldırım, Eski Muş Devlet Hastanesi’nin yerine Kent Meydanı yapılacağını ve bu meydanın yapımında da destek vereceğini de sözlerine ekledi. 
    Yapılan konuşmaların ardından Başkan Asya ziyaret anısına Başbakan Yıldırım’a hediye takdim etti. Başbakan Yıldırım da başarılı çalışmalarından dolayı Başkan Asya’ya teşekkür plaketi verdi.


Oluşturulma Tarihi : 7.3.2017
ip kamera canlı yayın otel, düğün salonu, şantiye, stad gibi mekanlarınızı uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir.