BAŞKAN ASYA, BAŞBAKAN YARDIMCISI ŞİMŞEK’E REFAKAT ETTİ
BAŞKAN ASYA, BAŞBAKAN YARDIMCISI ŞİMŞEK’E REFAKAT ETTİ

BAŞKAN ASYA, BAŞBAKAN YARDIMCISI ŞİMŞEK’E REFAKAT ETTİ

    Belediye Başkanımız Feyat Asya, çeşitli programlara katılmak üzere ilimize gelen Başbakan Yardımcımız Mehmet Şimşek’e ziyaretinde refakat etti.
    İlk olarak Muş’ta faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile kahvaltı programında bir araya gelen Başbakan Yardımcımız Şimşek, burada katılımcıların öneri ve taleplerini alarak bunlarla yakından ilgileneceğini belirtti.
   Daha sonra birkaç kanaat önderinin evlerini ziyaret eden heyet, bir süre kendileri ile hasbıhal ettiler. Başbakanımız Binali Yıldırım’ın Muş mitingine katılmak için helikopterle zorunlu iniş yaptıkları Kale Mahallesi’ne giden Şimşek ve beraberindeki heyet burada çeşitli incelemelerde bulundu. Son olarak eski tekel deposunda faaliyet gösteren Barko Tekstil Fabrikasında incelemelerde bulunan Şimşek ve beraberindekiler, buradan havaalanına geçerek kentten ayrıldı.


Oluşturulma Tarihi : 7.3.2017
ip kamera canlı yayın otel, düğün salonu, şantiye, stad gibi mekanlarınızı uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir.