DEFTERDAR YUMUŞAK'TAN BAŞKAN ASYA'YA ZİYARET
DEFTERDAR YUMUŞAK'TAN BAŞKAN ASYA'YA ZİYARET

DEFTERDAR YUMUŞAK'TAN BAŞKAN ASYA'YA ZİYARET

    Muş Defterdarlığından Sivas Defterdarlığına atanan Mustafa Yumuşak, Belediye Başkanı Feyat Asya'ya veda ziyaretinde bulundu
    Makamında kabul ettiği Defterdar Mustafa Yumuşak'a yeni görevinde başarı dileyen Başkan Feyat Asya, yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Asya, Defterdar Yumuşak'ın görev süresi içerisindeki gayretinin takdire şayan olduğunu ifade ederek, "Görev süremiz içerisinde tüm kamu kurumlarımızla olduğumuz gibi Defterdarlığımızla da uyum içerisinde çalıştık. Sayın Defterdarımız, af dönemlerinde esnafa ulaşmak için tüm ekibini adeta seferber etti. Esnafımızı bu aflardan daha fazla faydalanabilmesi için sürekli toplantılar düzenledi. Bunların yanı sıra beyefendi kişiliğiyle de gönüllerde taht kurdu. Buradaki emeklerinden dolayı kendisine teşekkür eder, yeni görevinde de başarılar dilerim. Ailesi ile birlikte huzurlu, mutlu ve başarılı bir hayat sürmesini temenni ederim" dedi.
     Muş'ta oldukça verimli ve mutlu bir çalışma dönemi geçirdiğini belirten Defterdar Mustafa Yumuşak, "Görev yaptığım süre boyunca Muş’a ve Muşlulara güzel hizmetler vermeye çalıştım.

   Güzel dostluklar kurdum. Muş'tan çok güzel anılarla ayrılıyorum. Başkanımıza da misafirperverliğinden dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim" ifadesini kullandı.
Yapılan konuşmaların ardından Başkan Asya, ziyaret anısına Defterdar Yumuşak’a bir fincan takımı hediye etti.
 


Oluşturulma Tarihi : 7.3.2017
ip kamera canlı yayın otel, düğün salonu, şantiye, stad gibi mekanlarınızı uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir.