VEFAT VE TAZİYE
VEFAT VE TAZİYE

VEFAT VE TAZİYE

TAZİYE
 
AK 'lardan Ferdi AK'ın Amcası Kenan AK vefat etmiştir.Merhuma Allah'tan rahmet ailesine sabırlar dileriz.
TAZİYE : ÇAĞLAYAN CAMİİ

TAZİYE


SÖYLEMEZ ailesinden Enes, Sönmez,Fırat ve Sırrı Söylemez in Annesi Adnan Mirze nin Kayınvalidesi Adem Söylemez in Babaanne'si NAHİDE SÖYLEMEZ vefat etmiştir.Merhumeye Allah'tan rahmet ailesine sabırlar dileriz.
TAZİYE : SUNAY MAHALLESİ TAZİYE EVİ
 
TAZİYE
 
ATMACA ailesinden Sebahattin ATMACA nın Hanımı Celil Atmaca nın Annesi Ziver Bayramoğlu nun Ablası Vahap Orhan Burhan Bulakcibasi nın Yeğeni GÜLDANE ATMACA vefat etmiştir. Merhumeye Allah'tan rahmet ailesine sabırlar dileriz.
TAZİYE ARINÇ (ÇÖĞÜRLÜ) de yapılacaktır.
 
TAZİYE
 
AKAYDIN ailesindenMetin Akaydın'ın amcası Sebahattin Mehmet Levent Akaydın ın Babası HACI KADRİ AKAYDIN vefat etmiştir.Merhuma Allah'tan rahmet ailesine sabırlar dileriz.Cenazesi yarın (pazartesi) Istanbul'dan sabah 8 uçağıyla Bingöle getirilecek Öğle namazından sonra HACI ŞEREF CAMİ sinden kaldırılacaktır.
Tlf Sebahattin Akaydın 05334834860
 
TAZİYE
 
Süne ailesinden İrfan Süne nin Amcası ENVER SÜNE vefat etmiştir merhuma Allah'tan rahmet ailesine sabırlar dilerim TAZIYE ÇAĞLAYAN CAMİ de yapılacaktır.


Oluşturulma Tarihi : 20.3.2017
ip kamera canlı yayın otel, düğün salonu, şantiye, stad gibi mekanlarınızı uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir.
Dünya geneline bakarsak saç ekim operasyonları, diğer ülkelere oranla daha ekonomik ve kaliteli bir şekilde uygulanmaktadır. Bu yüzden dünyanın birçok yerinden ülkemizi ziyaret eden hastalar, İstanbul saç ekimi merkezlerimize gelmektedir.