OTO GALERİCİLER PAZARI PROJESİ
OTO GALERİCİLER PAZARI PROJESİ

OTO GALERİCİLER PAZARI PROJESİ

          Belediyemizce, ilimizde yapılması planlanan Oto Galericiler Pazarı ile ilgili olarak çalışmalar devam etmektedir. Birçok kentte modern bir şekilde dizayn edilen ve hizmet vermeye devam eden Oto Galericiler Pazarı hizmetini Muş’a da kazandırıyoruz. Başkanımız Feyat Asya’nın önemle üzerinde durduğu Oto Galericiler Pazarı projesine start verildi.

 
           Projenin tamamlanması ile il merkezindeki bütün oto galericiler burada hizmet vererek daha düzenli ver modern bir Muş oluşturulması hedefleniyor. Saray Mahallesi I. Mıntıka mevkiinde 16 bin 404 m²’lik parsel üzerine kurulacak komplekste idari bina, galerici binaları, müşteri otoparkları ve satış otoparkları bulunacak. Oto Galericiler Pazarı projesinin Avam projesi hazırlanarak, uygulama proje çalışmaları devam etmektedir.


Oluşturulma Tarihi : 19.4.2017
ip kamera canlı yayın otel, düğün salonu, şantiye, stad gibi mekanlarınızı uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir.