BAŞKAN ASYA’YA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ
BAŞKAN ASYA’YA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

BAŞKAN ASYA’YA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

    Belediye Başkanı Feyat Asya’ya doğum yıldönümü dolayısıyla sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.
    Duruşu, mütevaziliği, çalışkanlığı ve yöneticiliği ile toplumun her kesimi tarafından takdir edilen Belediye Başkanı Feyat Asya’ya doğum gününde büyük bir sürpriz yapıldı. Her şeyden habersiz kurumdaki iş ve işlemleri takip etmek üzere Belediye hizmet binasına gelen Başkan Feyat Asya’ya sevenleri tarafından sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.
    Makam odasına girerken Hasköy Belediye Başkanı Mürsel Özen, Korkut Belediye Başkanı Haşim Arık, Kızılağaç Belediye Başkanı Burhan Öğüt, aile bireyleri, arkadaşları ve belediye personelleri ile karşılaşan Başkan Asya, büyük şaşkınlık yaşadı. Kızı Sedef Asya’nın elinde doğum günü pastasını gören Başkan Asya’ya sevenleri unutulmaz bir gün yaşattı.
    Başkan Asya, asıl sürprizi kendisi için hazırlanan video klibi izlerken yaşadı. Birçok siyasetçinin, öğrencilik yıllarındaki öğretmenlerinin, arkadaşlarının, aile bireylerinin, il dışındaki sevenlerinin iyi dilek temennileri ile karşılaşan Başkan Asya duygu dolu anlar yaşadı.
    Hayatında unutulmaz bir gün yaşadığını ifade eden Başkan Feyat Asya, kendisi için böyle bir çalışma yapılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, emeği geçen herkese şükranlarını iletti.


Oluşturulma Tarihi : 2.5.2017
ip kamera canlı yayın otel, düğün salonu, şantiye, stad gibi mekanlarınızı uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir.