BAŞKAN ASYA, SPORCULARA MALZEME DAĞITTI
BAŞKAN ASYA, SPORCULARA MALZEME DAĞITTI

BAŞKAN ASYA, SPORCULARA MALZEME DAĞITTI

    Belediye Başkanı Feyat Asya, gençlere spor malzemeleri dağıttı.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin katkıları ile hazırlanan spor malzemeleri, Belediye Başkanı Feyat Asya tarafından Doğugücü Spor oyuncularına dağıtıldı. Doğugücü Spor ile Bulanık’ın Bilican Spor arasında oynanan müsabaka öncesi Şehir Stadyum’una giden Başkan Feyat Asya, sporcularla bir süre sohbet ederek kendilerine başarılar diledi.
    Muş Belediyesi olarak alt yapı ve üst yapı çalışmalarının yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif alandaki faaliyetleri de ihmal etmediklerini ifade eden Başkan Asya, “İmkanlarımızın üzerinde gençlerimize yönelik çalışmalar yapıyoruz. Yatırım programlarımız kapsamında birçok spor alanlarını faaliyete geçirerek gençlerimizin hizmetine sunduk. Karni Deresi Rekreasyon alanın ve Ahmed-i Xani Parkı’nda yaptığımız futbol, voleybol ve tenis alanlarımız şu an hizmette. Bunların yanı sıra spor kulüplerimize imkanlar dahilinde destek veriyoruz. Her zaman sporun ve sporcunun yanında olmaya gayret gösteriyoruz. Gençlerimizin kötü alışkanlıklar yerine bu tür etkinliklerle vakit geçirmelerinde mutluluk duyuyoruz. Genç sporcuların yetişmesi ilimiz için önemlidir. Bugün farklı branşlarda birçok spor kulüplerimizin olması güzel bir zenginlik. Spor alanında elde edilecek başarılarla Muş’un adını dünyaya duyurabiliriz. Gençlerimize spora yönlendirilmesi gerekir. Bizler de bütün imkanlarımızla spora ve sporculara destek olmaya devam edeceğiz” dedi.


Oluşturulma Tarihi : 4.5.2017
ip kamera canlı yayın otel, düğün salonu, şantiye, stad gibi mekanlarınızı uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir.