BAŞKAN ASYA’DAN RAMAZAN MESAJI
BAŞKAN ASYA’DAN RAMAZAN MESAJI

BAŞKAN ASYA’DAN RAMAZAN MESAJI

    Belediye Başkanı Feyat Asya, Ramazan ayı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Başkan Asya, yayımladığı mesajında 11 ayın sultanı Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, tüm vatandaşların Ramazan ayını kutladı.
    Ramazan ayının tüm İslam alemine bolluk bereket ve huzur getirmesi temennisinde bulunan Başkan Asya, paylaşmanın ve iyiliklerin yoğun olduğu bu ayın, huzursuzlukların ve kötülüklerin ortadan kalkmasına vesile olmasını diledi.
    Birlik ve beraberliğin pekişmesi açısından Ramazan ayının bir fırsat olduğunu dile getiren Başkan Asya, “Bolluğun, bereketin eksik olmadığı, birliğin, dayanışmanın ve hoşgörünün arttığı mübarek Ramazan ayı, içinde bulunduğumuz nimetlerin ve lütufların farkına varabilmemiz için en uygun zamandır. Rahmet, mağfiret ve bereket mevsimi olan Ramazan-ı Şerif, dini açıdan taşıdığı anlamın yanı sıra sosyal olarak da tam bir dayanışma dönemidir. Ramazan ayında ‘evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennem ateşinden kurtulma’ müjdesi verilmiş, yüce kitabımız Kuran-ı Kerim indirilmeye başlanmış ve yine bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’nin bu ayda bulunması ile bu ayın önemini daha iyi idrak etmemiz sağlanmıştır. Bu duygu ve düşüncelerle; Mübarek Ramazan-ı Şerif münasebetiyle, sofralarımızdan bolluk ve bereket, gönüllerimizden huzur ve hoşgörünün eksik olmamasını temenni ediyorum. Bu günlerin feyz ve bereketiyle; bütün insanlığın ve İslam Âleminin ihtiyaç duyduğu barış, huzur, refah dolu günlerin gelmesini, ülkemizde sevgi, kardeşlik, hoşgörü ikliminin hâkim olmasını, birliğimiz, beraberliğimiz milletimizin bekası için yapacağımız tüm duaların kabul olmasını diler, Mübarek Ramazan-ı Şerifin tüm İslam Âlemine, ve hemşehrilerime hayır ve bereket getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.


Oluşturulma Tarihi : 29.5.2017
ip kamera canlı yayın otel, düğün salonu, şantiye, stad gibi mekanlarınızı uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir.