5. FETİH KUPASI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
5. FETİH KUPASI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU

5. FETİH KUPASI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU

    Muş'un Malazgirt ilçesinde gerçekleştirilen Anadolu'nun Fatih'i Sultan Alparslan'dan İstanbul'un Fatih'i Sultan Mehmet Han'a 2071 Ok Atışı 5. Fetih Kupası programı renkli görüntülere sahne oldu. T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenen Okcular Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi Bilal Erdoğan'ın katıldığı etkinliğe vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Muş Merkezden belediyemiz tarafından tahsis edilen araçlarla Malazgirt'e gelen vatandaşlar, programın yapıldığı alanda canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlendi. Belediye Başkanı Feyat Asya'nın da bulunduğu program, Cuma Namazının kılınması ile başladı. Namazın ardından 5. Fetih Kupası etkinliği ile ilgili basın toplantısı yapıldı. Toplantıda yapılan konuşmaların ardından hediyeler takdim edildi. 

    Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi Bilal Erdoğan, katkılarından dolayı Başkan Asya'ya bir tablo hediye etti. Daha sonra ağaç dikimi ile devam eden program çeşitli etkinlikle devam etti.
 


Oluşturulma Tarihi : 29.5.2017
ip kamera canlı yayın otel, düğün salonu, şantiye, stad gibi mekanlarınızı uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir.