KAYMAKAM KIRLI VE UZAN’DAN BAŞKAN ASYA’YA ZİYARET
KAYMAKAM KIRLI VE UZAN’DAN BAŞKAN ASYA’YA ZİYARET

KAYMAKAM KIRLI VE UZAN’DAN BAŞKAN ASYA’YA ZİYARET

    Belediye Başkanı Feyat Asya, Malazgirt Kaymakamı Soner Kırlı ve Bulanık Kaymakamı Hacı Arslan Uzan’ı makamında ağırladı.
    Malazgirt Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Soner Kırlı ile Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan, Muş Belediye Başkanı Feyat Asya’ya nezaket ziyaretinde bulundular.
    Başkan Asya, makamında ağırladığı Kırlı ve Uzan ile çeşitli konularda istişarelerde bulundular. Görev süresi içerisinde yapılan çalışmalarla ilgili Kaymakam Kırlı ve Uzan’ı bilgilendiren Başkan Asya, belediyecilik alanında misafirleri ile fikir alışverişinde bulundu.
    Kaymakam Kırlı ve Uzan Malazgirt ve Bulanık ilçelerinde gerçekleştirilen programlara verdikleri desteklerden dolayı Başkan Asya’ya teşekkür ettiler.
    Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Asya, Malazgirt ve Bulanık için yapılacak hizmetlerde kendilerine düşen her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.
    Bulanık Belediyesi ile Keçiören Belediyesi arasında imzalanan kardeş belediye protokolüne değinene Başkan Asya, “Ankara Keçiören Belediyesi ile yapılan kardeş belediye protokolünün hayırlara vesile olmasını diliyorum. Çok güzel ve anlamlı bir program gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Mustafa Ak’ın ekibiyle buraya gelmesi son derece önemli bir gelişmeydi. Aynı şekilde sizlerin de müthiş ev sahipliği ile ilçeye fayda sağlayacak bir protokole şahitlik ettik. İnşallah çok daha iyi hizmetlerle Bulanıklıları ihya edersiniz. Muş Belediyesi olarak sizlere her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu bilmenizi isterim” şeklinde konuştu.
    Malazgirt’te düzenlenen 5. Fetih Kupası programına değinen Başkan Feyat Asya, “Cumhurbaşkanlığımızın himayelerinde Okçular Vakfı öncülüğünde Malazgirt ilçemizde kapsamlı bir program gerçekleştirildi. İstanbul’dan gelen heyet ve etkinliğe katılan vatandaşlar çok güzel karşılandı. Emeklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Görev süreniz içerisinde önemli çalışmalara imza atıyorsunuz. Çok daha iyi hizmetler sunacağınıza inancım tamdır. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diler, ilçelerimiz için gereken desteği vermeye hazırız” ifadelerini kullandı.
    Başkan Asya, ziyaret anısına Kaymakam Kırlı ve Uzan’a fincan takımı hediye etti. Belediye ziyaretinin ardından Başkan Asya, misafirlerine restorasyonu tamamlanan ek hizmet binası olarak kullanılacak olan Eski Hükümet Konağını gezdirdi.


Oluşturulma Tarihi : 1.6.2017
ip kamera canlı yayın otel, düğün salonu, şantiye, stad gibi mekanlarınızı uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir.