“ORUÇ KUTSALDIR, RAMAZAN AZİZDİR”
“ORUÇ KUTSALDIR, RAMAZAN AZİZDİR”

“ORUÇ KUTSALDIR, RAMAZAN AZİZDİR”

    Lasiad tarafından düzenlenen iftar programında konuşan Başkan Feyat Asya, “Oruç kutsaldır, Ramazan azizdir. Dinimize, örfümüze ve geleneğimize göre misafirlerde azizimizdir. Ramazan ayında pekişen kardeşlik hukukumuzun hep daim olmasını diliyorum” dedi.
    Muş Belediyesi koordinesinde Laleli Sanayici ve İşadamları Derneği (LASİAD) tarafından iftar programı düzenlendi.
    Atatürk Çocuk Parkında gerçekleştirilen iftar programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Programın açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Feyat Asya, Şırnak’ta şehit olan askerlere rahmet dileyerek “Şırnak'ın Uludere ilçesi Şenoba beldesinde elim bir kaza sonucu şehadet mertebesine ulaşan 13 şehidimizi ve Diyarbakır’ın Lice ilçesinde şehit olan 3 şehidimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize baş sağlığı diliyorum” dedi.
    “Bugün Muş için müstesna bir gündür” diyen Başkan Asya, “Ramazan’ın aslına uygun, infakın yardımlaşmanın, dayanışmanın ve kardeşlik hukukunun gereğini icra etmek üzere İstanbul’dan Lasiad DerneğiYönetim Kurulu’nun kendi sofrasından fedakarlık ederek ilimize teşrif eden başta medarı iftiharımız ve ülkemizin yetiştirdiği ender siyasetçi ve bilim adamlarından Sayın Cevdet Yılmaz başta olmak üzere, Kalkınma Bakan Yardımcımız Sayın Yusuf Coşkun, Bingöl Milletvekilimiz Sayın Enver Fehmioğlu, Muş Milletvekilimiz Sayın Mehmet Emin Şimşek, Lasiad Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gıyasettin Eyyüpkoca ve siz değerli Muş halkını saygıyla selamlıyorum. Oruç kutsaldır, Ramazan azizdir. Dinimize, örfümüze ve geleneğimize göre misafirlerde azizimizdir. Bizleri her platformda sahiplenen Cevdet Yılmaz abimizin davetimize icabet etmesi bizleri ziyadesi ile memnun etmiştir. Dinimizin gereği olan kardeşlik hukukumuzun pekişmesini sağlayan Lasiad’ın bu organizasyonunun diğer iş adamlarına örnek teşkil edeceğini umut eder, bu sofraya eşlik eden herkese saygılarımı sunarım” ifadelerini kullandı.
    Başkan Asya’nın konuşmasının ardından Lasid Yönetim Kurulu Başkanı Gıyasettin Eyüpkoca ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz da birer konuşma yaptı. Program hediyelerin takdiminin ardından sona erdi.


Oluşturulma Tarihi : 2.6.2017
ip kamera canlı yayın otel, düğün salonu, şantiye, stad gibi mekanlarınızı uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir.