BAŞKAN ASYA, LASİAD YÖNETİMİNİ AĞIRLADI
BAŞKAN ASYA, LASİAD YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

BAŞKAN ASYA, LASİAD YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

    Belediye Başkanı Feyat Asya, Laleli Sanayici İşadamları Derneği (LASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Gıyasettin Eyyüpkoca ve beraberindekileri makamında ağırladı.
    Geleneksel iftar programını gerçekleştirmek üzere ilimize gelen Laleli Sanayici İşadamları Derneği (LASİAD) Yönetim Kurulu üyeleri, Muş Belediyesi’ni ziyaret etti. Derneğin Yönetim Kurulu Başkanı Gıyasettin Eyyüpkoca ve beraberindekiler, iftar programının yapılmasında verdiği desteklerden dolayı Başkan Asya’ya teşekkür ettiler.
    Her yıl Ramazan ayında farklı şehirlerde iftar programları düzenlediklerini belirten LASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Eyyüpkoca, “Geleneksel olarak yaptığımız iftar programımızı bu yıl Muş’ta yapmaya karar verdik. Muş halkının yoğun bir ilgisi ile karşılaştık. Muhteşem bir katılım vardı. Bu da bizleri ziyadesi ile sevindirdi. Tabi bu organizasyonda en büyük desteği sizlerden aldık. Katkılarınızdan dolayı size ve Muş Belediyesi’nin her bir ferdine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
    Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Feyat Asya, “Hiçbir çıkar gözetmeksizin sadece Allah rızası için İstanbul’dan Muş’a gelerek vatandaşlarımızın aynı sofrada bir araya gelmesine vesile olduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum. Anlamlı bir organizasyon gerçekleştiriyorsunuz. Geleneksel hale getirdiğiniz bu çalışmanız hep daim olur inşallah. Birlik ve beraberliğe çok fazla ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde aynı sofrada bulunmak bile çok şey ifade ediyor. İnşa etmeye çalıştığını barış ve kardeşlik hukukunun bu ramazan vesilesi ile güçlenerek bundan sonraki zamanlarda etkili olmasını temenni ediyorum. Kadim medeniyetlere ev sahipliği yapmış Laleler Diyarı ilimizde sizleri ağırlamaktan gurur duyduk. İnşallah farklı platformlarda tekrar bir araya geliriz. Tekrar anlamlı programınızdan dolayı teşekkür eder, yaptığınız hayrın kabul almasını Yüce Allah’tan dilerim” diye konuştu.
    Yapılan konuşmaların ardından karşılıklı hediyeler takdim edildi. Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.


Oluşturulma Tarihi : 5.6.2017
ip kamera canlı yayın otel, düğün salonu, şantiye, stad gibi mekanlarınızı uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir.