BELEDİYE MECLİSİ’NDE RAMAZAN MESAİSİ
BELEDİYE MECLİSİ’NDE RAMAZAN MESAİSİ

BELEDİYE MECLİSİ’NDE RAMAZAN MESAİSİ

    Geçtiğimiz hafta Cuma günü ilk oturumu gerçekleştirilen Muş Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısı gece de devam etti. Belediye Başkanı Feyat Asya’nın başkanlığında toplanan meclis üyeleri iftardan sonra da meclis çalışmalarını sürdürdü.
    Kentin imarı ile ilgili konuların ele alındığı toplantıda konuşan Başkan Asya, “Geçen hafta Cuma günü yaptığımız meclis toplantısında vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini aldık. Meclisimize havale edilen evraklarla ilgili görüşmelerimizi yaptık. Ramazan ayı dolayısıyla imar gibi önemli konuların görüşmelerini iftardan sonra yapmak üzere karar aldık. Bu konuda anlayış gösteren her iki partinin meclis üyelerine teşekkür ediyorum. Halkımıza hizmet noktasında mesai mefhumu gözetilmemesi gerektiğini düşünerek çalışıyoruz. Halkımıza hak ettiği hizmeti sunmanın gayretindeyiz. Bu anlayışla tempomuzu düşürmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu duygularla Haziran ayı meclisimizde alınan kararların ilimizin hayrına vesile olması temenni ederim” dedi.
    Başkan Asya’nın konuşmasının ardından belediye meclisi çalışmalarını gecenin ilerleyen saatine kadar sürdürdü.


Oluşturulma Tarihi : 6.6.2017
ip kamera canlı yayın otel, düğün salonu, şantiye, stad gibi mekanlarınızı uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir.